+

OPEN DAG 10 DECEMBER 2022

Kom kijken, voelen en horen wat Artemis allemaal in huis heeft. Je krijgt een goede impressie van de sfeer en staan voor je klaar om alle informatie te geven over de opleiding.

Student work

Micklin Korsuize

Micklin Korsuize landscape

OATSHAKE

OATSHAKE is een independent fotografiemagazine, gemaakt als ode aan de queer community en draait om educatie, representatie en inspiratie.

OATSHAKE laat de schoonheid van queerness zien en leert de kijker tegelijkertijd over de mono,-cis en -heteronormatieve samenleving waar we vandaag de dag nog steeds in leven. Het laat ook zien hoe we deze inclusiever kunnen maken, zowel naar, als binnen de LHBTQIA+ gemeenschap. Op mijn twintigste kwam ik erachter niet hetero te zijn. Sindsdien heb ik geëxperimenteerd, eindeloos veel research gedaan en getwijfeld aan de manieren van onze patriarchale heteronormatieve samenleving. Nu, een paar jaar later, identificeer ik me met trots als Queer. We hebben geleden, ontdekt, verkend en zijn opgebloeid tot de prachtige queer human beings van vandaag. Dit is OATSHAKE.

www.OatshakeMag.com / www.Micklin.nl /@oatshake / @micklin.i / micklin@oatshake.com / hello@micklin.nl


Photographers> Riko Mei Miller (@rikomei), Max van der Voort (@creatiefregelnicht), Otmar Martina Jr. (@otmarxmartina), Micklin Korsuize (@micklin.i). Models > Vivian Lagerweij (@vivianlagerweijj), Millet Lin (@milletsara.lin), Zacquel Phipps (zxvq_20), Diessika del Cruz (@7venheavens), Robin (@dekletspot), Noah Savian (@noahsavian), Rochelle Ramos (@rrochelleramos), Marina Pollock (@_marinaella_), Dewi Hartono (@dewi_hartono_), Ruben Honer (@rubenhoner). Writers > Raisa Mulder (@raisamulder), Katja Brödel (@kaabart), André Souto (@soutone), Jordan Dittmar (@jord_dittmar). Poets > Nate Porter (@nataliaporter), Charlie Loopuyt (@charlieloopuyt), Chloe Dahl (@chloedahl), Nomovitz (@nomovitz). Webdesign > Danique Lammertink - Moïs Development (@moisdeveloptment / www.moisdevelopment.nl)

Micklin Korsuize vierkant6
Micklin Korsuize vierkant9

Portfolio

Studenten projecten 2022

Explore the graduation projects from our 2022 graduates.